Поштова скринька СПг 7 старе срібло антик

Артикул: 0196
1 відгуків
298 грн.

 Поштова скринька Profit M СПг7 старе срібло. ант.

Поштова скринька СПг №7

  Виготовлена з листового металу, пофарбована порошковою фарбою. Використовується для зберігання поштових листів та кореспонденції. Містить три отвори для кріплення. Наша скринька виконує функцію доповнення у загальному ансамблі вашої будівлі, чи брами.

  

Характеристики поштової скриньки СПг-07:

Модель: СПг-07
Розміри: 210x315x45 (мм)
Покриття: порошкове фарбування
Колір: Мідний антик, старе срібло, зелений антик, молоткова зелена, молоткова сіра.
Захист: замок з двома ключами
вхідний отвір: спереду
Призначення: для приватних будинків

Опис поштової скриньки СПг-07:


    Скринька поштова індивідуальна для житлових будинків і котеджів. Для невеликих листів. Порошкове покриття (Мідний антик, старе срібло, зелений антик, молоткова зелена, молоткова сіра). Містить отвори для надійного кріплення до стіни, дверей чи огорож. На передній дверці стилізоване зображення голуба з листом.

    Індивідуальна поштова скринька СПг-07 виготовлена у формі вертикального будиночка з дашком. Вхідний отвір для кореспонденції розміщений спереду, і закритий висячим клапаном. Метод вилучення листів: спереду скриньки є замок після відкриття якого дверцята скриньки відхиляються що дає змогу вилучити матеріали.

    За призначенням сучасні металеві поштові скриньки значно відрізняються від старих радянських, а саме – збір абонентської кореспонденції (листів, газет, журналів та ін.). Змінились лише вигляд і матеріали. Вигляд став більш сучасний. Виготовляються поштові скриньки із сертифікованої холоднокатаної сталі різної товщини і фарбуються декоративно-захисними високоякісними порошковими фарбами методом електростатичного напилення. Варто відзначити, що фарби, використовувані для металевих поштових скриньок, мають світлостійку, міцну і корозійностійку плівку. Наші індивідуальні поштові скриньки ні виглядом ні якістю не поступаються дорогим кованим поштовим скринькам і будуть невід'ємним елементом екстер'єру Вашої прибудинкової території!

 

Поштова скринька Profit M СПг7 старе срібло. ант._1

Поштова скринька Profit M СПг7 старе срібло. ант._3

 

+38 (067) 477 47 06

Вага кг. 1
Колір поштової скриньки старе срібло антик
Розмір поштових скриньок 315х210х45
Глеб

Глеб

Отличный магазин, цены и ассортимент радуют глаз. Мой заказ приехал в указанный консультантом срок. Покупка прошла успешно. Рекомендую

27/02/2017 14:39