Поштова скринька СП 2 зелений антик

Артикул: 0192
1 відгуків
424 грн.

Поштова скринька Profit M СП2 зелений ант._1 

Поштова скринька СП №2 

  Виготовлена з листового металу, пофарбована порошковою фарбою. Використовується для зберігання поштових листів та кореспонденції. Містить три отвори для кріплення. Наша скринька виконує функцію доповнення у загальному ансамблі вашої будівлі, чи брами.


  

Характеристики поштової скриньки СП-02:


Модель: СП-02
Розміри: 185х275х70 (мм)
Покриття: порошкове фарбування
Колір: Мідний антик, старе срібло, зелений антик, молоткова зелена, молоткова сіра.
Захист: замок з двома ключами
вхідний отвір: спереду
Призначення: для приватних будинків

Опис поштової скриньки СП-02:

Скринька поштова індивідуальна для житлових будинків і котеджів. Для невеликих листів. Порошкове покриття (Мідний антик, старе срібло, зелений антик, молоткова зелена, молоткова сіра). Містить отвори для надійного кріплення до стіни, дверей чи огорож.

Індивідуальна поштова скринька СП-02 виготовлена у формі вертикального будиночка з дашком. Вхідний отвір для кореспонденції розміщений спереду, і закритий висячим клапаном. Метод вилучення листів: спереду скриньки є замок після відкриття якого дверцята скриньки відхиляються що дає змогу вилучити матеріали.

За призначенням сучасні металеві поштові скриньки нічим  значно відрізняються від старих радянських, а саме – збір абонентської кореспонденції (листів, газет, журналів та ін.). Змінились лише вигляд і матеріали. Вигляд став більш сучасний. Виготовляються поштові скриньки із сертифікованої холоднокатаної сталі різної товщини і фарбуються декоративно-захисними високоякісними порошковими фарбами методом електростатичного напилення. Варто відзначити, що фарби, використовувані для металевих поштових скриньок, мають світлостійку, міцну і корозійностійку плівку. Наші індивідуальні поштові скриньки ні виглядом ні якістю не поступаються дорогим кованим поштовим скринькам і будуть невід'ємним елементом екстер'єру Вашої прибудинкової території!

 


Поштова скринька Profit M СП2 зелений ант._3

 

 

+38 (067) 477 47 06

Вага (кг.) 2
Колір поштової скриньки зелений антик
Розмір поштових скриньок 185х275х70
Марта

Марта

Замовляли двая ящика поштових, прийшли вчасно. Один поставив чоловік нам а други сусідці. У нас дві схожі брами зеленого корльору , виглядають супер.

19/02/2021 11:49