Поштова скринька Profit M СП7 мідний ант.

Артикул: 0198
1 відгуків
001 грн.

 Поштова скринька Profit M СП7 мідний ант_1

Поштова скринька СП №7 

  Виготовлена з листового металу, пофарбована порошковою фарбою. Використовується для зберігання поштових листів та кореспонденції. Містить три отвори для кріплення.  Наша скринька виконує функцію доповнення у загальному ансамблі вашої будівлі, чи брами.

  

Характеристики поштової скриньки СП-07:

Модель: СП-07
Розміри: 210x315x45 (мм)
Покриття: порошкове фарбування
Колір: Мідний антик, старе срібло, зелений антик, молоткова зелена, молоткова сіра.
Захист: замок з двома ключами
вхідний отвір: спереду
Призначення: для приватних будинків

Опис поштової скриньки СП-07:


   Скринька поштова індивідуальна для житлових будинків і котеджів. Для невеликих листів. Порошкове покриття (Мідний антик, старе срібло, зелений антик, молоткова зелена, молоткова сіра). Містить отвори для надійного кріплення до стіни, дверей чи огорож.

   Індивідуальна поштова скринька СП-07 виготовлена у формі вертикального будиночка з дашком. Вхідний отвір для кореспонденції розміщений спереду, і закритий висячим клапаном. Метод вилучення листів: спереду скриньки є замок після відкриття якого дверцята скриньки відхиляються що дає змогу вилучити матеріали.

   За призначенням сучасні металеві поштові скриньки значно відрізняються від старих радянських, а саме – збір абонентської кореспонденції (листів, газет, журналів та ін.). Змінились лише вигляд і матеріали. Вигляд став більш сучасний. Виготовляються поштові скриньки із сертифікованої холоднокатаної сталі різної товщини і фарбуються декоративно-захисними високоякісними порошковими фарбами методом електростатичного напилення. Варто відзначити, що фарби, використовувані для металевих поштових скриньок, мають світлостійку, міцну і корозійностійку плівку. Наші індивідуальні поштові скриньки ні виглядом ні якістю не поступаються дорогим кованим поштовим скринькам і будуть невід'ємним елементом екстер'єру Вашої прибудинкової території!

 

Поштова скринька Profit M СП7 мідний ант._2

 

+38 (067) 477 47 06

 

Вага кг. 1
Колір поштової скриньки мідний антик
Розмір поштових скриньок 315х210х45
Анатолий

Анатолий

Выражаю благодарность коллективу магазина. Доставили быстро. Спасибо за Вашу работу!!

27/02/2017 14:41