Поштова скринька СП 6 бежевий коричневий

Артикул: 0197
1 відгуків
636 грн.

Поштова скринька Profit M СП6

 

 

Поштова скринька СП6

 Виготовлена з листового металу, пофарбована порошковою фарбою. Використовується для зберігання поштових листів та кореспонденції. Містить три отвори для кріплення. Поштова скринька у вигляді хатки. Наша скринька виконує функцію доповнення у загальному ансамблі вашої будівлі, чи брами.

Характеристики поштової скриньки

СП-06:


Модель: СП-06
Розміри: 235х330/355(мм)
Покриття: порошкове фарбування
Колір даху: Коричневий 
Колір корпусу: Бежевий

Захист: замок з двома ключами
Вхідний отвір: спереду
Отвір для кореспонденції: з тильного боку
Призначення: для приватних будинків, котеждів, то що.

Опис поштової скриньки СП-06:


   Скринька поштова індивідуальна для житлових будинків і котеджів, особняків. Для невеликих та великих листів та каталогів. Порошкове покриття. Містить отвори для надійного кріплення до стіни, дверей чи огорож. У комплекті до скриньки входить спеціальна металева ніжка.

   Індивідуальна поштова скринька СП-06 виготовлена у формі  будиночка. . Вхідний отвір для кореспонденції розміщений спереду, і закритий висячим клапаном. Метод вилучення листів: спереду скриньки є замок після відкриття якого дверцята скриньки відхиляються що дає змогу вилучити матеріали.

   За призначенням сучасні металеві поштові скриньки створені для зберігання кореспонденції (листів, газет, журналів та ін.) але у поєднанні з сучасним дизайном вона доповнить фасад вашої будівлі чи котеджу. Нашу скриньку ви зможете розмістити у будь якому місці вашого фасаду, прикріпивши її до стіни чи встановивши на дерев'яний брусок. Виготовляються поштові скриньки із сертифікованої холоднокатаної сталі різної товщини і фарбуються декоративно-захисними високоякісними порошковими фарбами методом електростатичного напилення. Варто відзначити, що фарби, використовувані для металевих поштових скриньок, мають світлостійку, міцну і корозійностійку плівку. Наші індивідуальні поштові скриньки ні виглядом ні якістю не поступаються дорогим кованим поштовим скринькам і будуть невід'ємним елементом екстер'єру Вашої прибудинкової території!

 

 

+38 (067) 477 47 06

Вага кг. 7
Колір поштової скриньки коричневий матовий
Розмір поштових скриньок 230х330х355
Славко

Славко

Ми живемо на закарапаттю, маємо файну дачу, тай вирішили купити ящик такий як у вас.
Замовили. Недавно приїхав. Встановили. виглядає дуже гарно.

04/03/2021 09:16