Поштова скринька Profit M СП6 беж, кор.

Артикул: 0197
1 відгуків
835 грн.

 Поштова скринька Profit M СП6

 

 

Поштова скринька СП6

 

Характеристики поштової скриньки

СП-06:


Модель: СП-06
Розміри: 235х330/355(мм)
Покриття: порошкове фарбування
Колір: Бежевий мат. Молоткова зелена. Коричневий мол. Коричневий мат.
Молоткова сіра, Сірий мол. Оранжевий.
Захист: замок з двома ключами
вхідний отвір: спереду
Призначення: для приватних будинків

 

 

 

Опис поштової скриньки СП-06:


   Скринька поштова індивідуальна для житлових будинків і котеджів, особняків. Для невеликих та великих листів та каталогів. Порошкове покриття (Бежевий мат.Молоткова зелена. Коричневий мол. Коричневий мат.
Молоткова сіра, Сірий мол. Оранжевий.). Містить отвори для надійного кріплення до стіни, дверей чи огорож. У комплекті до скриньки входить спеціальна металева ніжка.

   Індивідуальна поштова скринька СП-06 виготовлена у формі  будиночка. . Вхідний отвір для кореспонденції розміщений спереду, і закритий висячим клапаном. Метод вилучення листів: спереду скриньки є замок після відкриття якого дверцята скриньки відхиляються що дає змогу вилучити матеріали.

   За призначенням сучасні металеві поштові скриньки створені для зберігання кореспонденції (листів, газет, журналів та ін.) але у поєднанні з сучасним дизайном вона доповнить фасад вашої будівлі чи котеджу. Нашу скриньку ви зможете розмістити у будь якому місці вашого фасаду, прикріпивши її до стіни чи встановивши на дерев'яний брусок. Виготовляються поштові скриньки із сертифікованої холоднокатаної сталі різної товщини і фарбуються декоративно-захисними високоякісними порошковими фарбами методом електростатичного напилення. Варто відзначити, що фарби, використовувані для металевих поштових скриньок, мають світлостійку, міцну і корозійностійку плівку. Наші індивідуальні поштові скриньки ні виглядом ні якістю не поступаються дорогим кованим поштовим скринькам і будуть невід'ємним елементом екстер'єру Вашої прибудинкової території!

 

 

Поштова скринька Profit M СП6_1

+38 (067) 477 47 06

Вага кг. 7
Колір поштової скриньки коричневий молотковий
Розмір поштових скриньок 230х330х355
Славко

Славко

Ми живемо на закарапаттю, маємо файну дачу, тай вирішили купити ящик такий як у вас.
Замовили. Недавно приїхав. Встановили. виглядає дуже гарно.

04/03/2021 09:16

Напишіть свої відгуки