Поштова скринька СП5 старе срібло ант.

Артикул: 0195
0 відгуків
641 грн.

 Поштова скринька Profit M СП5 мідний ант._1

Поштова скринька СП №5 

    Виготовлена з листового металу, пофарбована порошковою фарбою. Використовується для зберігання поштових листів та кореспонденції. Містить три отвори для кріплення.  Наша скринька виконує функцію доповнення у загальному ансамблі вашої будівлі, чи брами.

  

Характеристики поштової скриньки СП-05:


Модель: СП-05
Розміри: 250х265/290х160/230(мм)
Покриття: порошкове фарбування
Колір: Мідний антик, старе срібло.
Захист: замок з двома ключами
вхідний отвір: спереду
Призначення: для приватних будинків

Поштова скринька Profit M СП5 мідний ант._2

Опис поштової скриньки СП-05:


   Скринька поштова індивідуальна для житлових будинків і котеджів. Для невеликих листів. Порошкове покриття (Мідний антик, старе срібло). Містить отвори для надійного кріплення до стіни, дверей чи огорож.

    Індивідуальна поштова скринька СП-05 виготовлена у формі  зігнутого прямокутника. Завдяки висувній частині можна регулювати товщину блоку. Вхідний отвір для кореспонденції розміщений спереду, і закритий висячим клапаном. Метод вилучення листів: спереду скриньки є замок після відкриття якого дверцята скриньки відхиляються що дає змогу вилучити матеріали.

    За призначенням сучасні металеві поштові скриньки нічим  значно відрізняються від старих радянських, а саме – збір абонентської кореспонденції (листів, газет, журналів та ін.). Змінились лише вигляд і матеріали. Вигляд став більш сучасний. Виготовляються поштові скриньки із сертифікованої холоднокатаної сталі різної товщини і фарбуються декоративно-захисними високоякісними порошковими фарбами методом електростатичного напилення. Варто відзначити, що фарби, використовувані для металевих поштових скриньок, мають світлостійку, міцну і корозійностійку плівку. Наші індивідуальні поштові скриньки ні виглядом ні якістю не поступаються дорогим кованим поштовим скринькам і будуть невід'ємним елементом екстер'єру Вашої прибудинкової території!

Поштова скринька Profit M СП5 мідний ант._3

Поштова скринька Profit M СП5 мідний ант._4

 

+38 (067) 477 47 06

Вага (кг.) 3
Колір поштової скриньки старе срібло антик
Розмір поштових скриньок 250х265/290х160/230
Відгуків немає