Поштова скринька Profit M СП 3 зелений антик.

Артикул: 01933
0 відгуків
514 грн.

Sp3_01

Використовується для зберігання поштових листів та кореспонденції. Містить три отвори для кріплення. Поштова скринька у вигляді хатки. Наша скринька виконує функцію доповнюючого елемента, у загальному ансамблі вашої будівлі, чи брами.

  

Характеристики поштової скриньки СП-01:


Модель: СП-03
Розміри: 250х380х70 (мм)
Покриття: -
Колір: зелений антик.
Захист: замок з двома ключами
вхідний отвір: спереду
Призначення: для приватних будинків

Опис поштової скриньки СП-03:

    Скринька поштова індивідуальна для житлових будинків і котеджів. Для невеликих листів. Виготовлена скринька з нержавіючої сталі. Містить отвори для надійного кріплення до стіни, дверей чи огорож.

    Індивідуальна поштова скринька СП-03 виготовлена у формі вертикального будиночка з дашком. Вхідний отвір для кореспонденції розміщений спереду, і закритий висячим клапаном. Метод вилучення листів: спереду скриньки є замок після відкриття якого дверцята скриньки відхиляються що дає змогу вилучити матеріали.

      За призначенням сучасні металеві поштові скриньки нічим  значно відрізняються від старих радянських, а саме – збір абонентської кореспонденції (листів, газет, журналів та ін.). Змінились лише вигляд і матеріали. Вигляд став більш сучасний. Виготовляються поштові скриньки із сертифікованої холоднокатаної сталі різної товщини і фарбуються декоративно-захисними високоякісними порошковими фарбами методом електростатичного напилення. Варто відзначити, що фарби, використовувані для металевих поштових скриньок, мають світлостійку, міцну і корозійностійку плівку. Наші індивідуальні поштові скриньки ні виглядом ні якістю не поступаються дорогим кованим поштовим скринькам і будуть невід'ємним елементом екстер'єру Вашої прибудинкової території!

Вага кг. 3
Колір поштової скриньки зелений антик
Розмір поштових скриньок 250х380х70
Відгуків немає