Сейф для мисливської зброї Profit M СМ 3 мідний антик

Артикул: 10133
0 відгуків
7200 грн.

Safe_sm3_web_01

Сейф для зберігання мисливської зброї

Призначений для зберігання мисливської зброї та набоїв до нього, засобів обслуговування тощо, від  необережного користування кимось стороннім. Товщина металу 1,5мм, висотою 133см глибиною 25, та шириною 53см.  Якісний ключовий замок від виробника Barrera 6-ти сувальдами, збереже вашу зброю від небажано доступу. Є можливість поставити додаткові полички для розміщення різні збройні приладдя.

Згідно закону, кожен власник рушниці, або пістолета, повинен зберігати його в сейфі для мисливської зброї, який дозволяє обмежити до нього доступ. Це необхідність, для того, щоб стороння людина не змогла використовувати Вашу зброю, за яку Ви відповідаєте.

Сейф для мисливської зброї – це витягнута металева шафа, яка ставиться на підлогу. Даний пристрій призначений для того, щоб зберігати в ньому рушницю гладко ствольну, чи нарізну, а також патрони і приладдя для них. Мисливські сейфи потрібні всім людям, які займаються полюванням, мають необхідне для даної зброї і дозвіл. Якщо Ви зберігаєте зброю лише у приміському будинку, то Вам бажано встановити збройову шафу тільки там.

В асортименті нашого магазину Ви можете знайти різні моделі шаф для рушниці, які відрізняються як розмірами. Роблять сейфи з листів металу товщиною 0,8 мм.

Сейфи для зберігання зброї, гарантують кожному власнику надійне зберігання і позбавлять Вас від зайвих хвилювань.

Сейфи для зберігання зброї СМ 3

Характеристика:

Тип: 
Сейф для зброї

Обсях:

00 л

Товщина металу дверцят:

1мм

Товщина металу корпусу:

0,8мм

Кількість поличок:
3

Особливості:

Тип покриття:
порошкове

Ключовий замок:
Barrera

Додаткове відділення для набоїв

Вага кг. 25
Колір сейфу Мідний антик
Розмір сейфа 1333x532x255
Відгуків немає