Сейф для мисливської зброї Profit M СМ1 старе срібло ант.

Артикул: 02066
0 відгуків
4 200 грн. 4 891 грн.

Сейф для мисливської зброї Profit M СМ1 старе срібло ант._1

Сейф для зберігання мисливської зброї

Призначений для зберігання мисливської зброї та набоїв до нього, засобів обслуговування тощо, від  необережного користування кимось стороннім. Товщина металу 1,5мм, висотою 137см глибиною 25, та шириною 39см.  Якісний ключовий замок від виробника Barrera 6-ти сувальдами, збереже вашу зброю від небажано доступу. Є можливість поставити додаткові полички для розміщення різні збройні приладдя.

Згідно закону, кожен власник рушниці, або пістолета, повинен зберігати його в сейфі для мисливської зброї, який дозволяє обмежити до нього доступ. Це необхідність, для того, щоб стороння людина не змогла використовувати Вашу зброю, за яку Ви відповідаєте.

Сейф для мисливської зброї – це витягнута металева шафа, яка ставиться на підлогу. Даний пристрій призначений для того, щоб зберігати в ньому рушницю гладко ствольну, чи нарізну, а також патрони і приладдя для них. Мисливські сейфи потрібні всім людям, які займаються полюванням, мають необхідне для даної зброї і дозвіл. Якщо Ви зберігаєте зброю лише у приміському будинку, то Вам бажано встановити збройову шафу тільки там.

В асортименті нашого магазину Ви можете знайти різні моделі шаф для рушниці, які відрізняються як розмірами. Роблять сейфи з листів металу товщиною 0,8 мм.

Сейфи для зберігання зброї, гарантують кожному власнику надійне зберігання і позбавлять Вас від зайвих хвилювань.

Сейф для мисливської зброї Profit M СМ1 старе срібло ант._2

Сейф для мисливської зброї Profit M СМ1 старе срібло ант._3

Сейф для мисливської зброї Profit M СМ1 старе срібло ант._4

Вага (кг.) 20
Колір сейфу Старе срібло антик
Розмір сейфа 390х250х1370
Відгуків немає