Поштова скринька Profit M СП 3 сірий ант.

Артикул: 0193
1 відгуків
271 грн. 319 грн.

Поштова скринька СП №3_1

Поштова скринька СП №3 

    Виготовлена з листового металу, пофарбована порошковою фарбою. Використовується для зберігання поштових листів та кореспонденції. Містить три отвори для кріплення. Поштова скринька у вигляді хатки. Наша скринька виконує функцію доповнюючого елемента, у загальному ансамдлі вошої будівлі, чи брами.

  

Характеристики поштової скриньки СП-01:


Модель: СП-03
Розміри: 250х380х70 (мм)
Покриття: порошкове фарбування
Колір: Мідний антик, старе срібло, зелений антик, молоткова зелена, молоткова сіра.
Захист: замок з двома ключами
вхідний отвір: спереду
Призначення: для приватних будинків

Поштова скринька СП №3_2

Опис поштової скриньки СП-03:

    Скринька поштова індивідуальна для житлових будинків і котеджів. Для невеликих листів. Порошкове покриття (Мідний антик, старе срібло, зелений антик, молоткова зелена, молоткова сіра). Містить отвори для надійного кріплення до стіни, дверей чи огорож.

    Індивідуальна поштова скринька СП-03 виготовлена у формі вертикального будиночка з дашком. Вхідний отвір для кореспонденції розміщений спереду, і закритий висячим клапаном. Метод вилучення листів: спереду скриньки є замок після відкриття якого дверцята скриньки відхиляються що дає змогу вилучити матеріали.

      За призначенням сучасні металеві поштові скриньки нічим  значно відрізняються від старих радянських, а саме – збір абонентської кореспонденції (листів, газет, журналів та ін.). Змінились лише вигляд і матеріали. Вигляд став більш сучасний. Виготовляються поштові скриньки із сертифікованої холоднокатаної сталі різної товщини і фарбуються декоративно-захисними високоякісними порошковими фарбами методом електростатичного напилення. Варто відзначити, що фарби, використовувані для металевих поштових скриньок, мають світлостійку, міцну і корозійностійку плівку. Наші індивідуальні поштові скриньки ні виглядом ні якістю не поступаються дорогим кованим поштовим скринькам і будуть невід'ємним елементом екстер'єру Вашої прибудинкової території!

 

Поштова скринька Profit M СП 3 сірий ант._3 

 

+38 (067) 477 47 06

Вага кг. 3
Колір поштової скриньки старе срібло антик
Розмір поштових скриньок 250х380х70
Андрей

Андрей

Спасибо Вам огромное за скорость выполнения заказа! Также за внимательность при оформление. Желаем Вам только процветания! Теперь я ваш клиент.

27/02/2017 15:25

Напишіть свої відгуки