Кошик
Жодного товару

Поштова Скринька Profit M CП 1 нерж

Артикул: 0301, виробник: Profit M

Новинка
Залишити коментар
Ціна: грн.
Розпродано
Купити
Поштова скринька СП №1 Виготовлена з нержавіючої сталі. Використовується для зберігання поштових листів та кореспонденції.Містить три отвори для кріплення. Поштова скринька у вигляді хатки. Наша скринька виконує функцію доповнюючого елемента, у загальному ансамблі вашої будівлі, чи брами. Характеристики поштової скриньки СП-01: Модель: СП-01Розміри: 360х370х95 (мм)Покриття: -Колір:Нержавіюча стальЗахист: замок з двома ключамивхідний отвір: спередуПризначення: для приватних будинків Опис поштової скриньки СП-01: Скринька поштова індивідуальна для житлових будинків і котеджів. Для невеликих листів. Виготовлений з... Читати весь опис
Доставка
  • ІН ТАЙМ
  • НОВА ПОШТА
Оплата
  • Visa и MasterCard (Приват24)
  • Безготівкова
  • Готівкова
  • Накладений платіж
Замовлення по телефону
  • +38 (067) 477 47 06

Sp1_n_01

Поштова скринька СП №1 

    Виготовлена з нержавіючої сталі. Використовується для зберігання поштових листів та кореспонденції. Містить три отвори для кріплення. Поштова скринька у вигляді хатки. Наша скринька виконує функцію доповнюючого елемента, у загальному ансамблі вашої будівлі, чи брами.

  

Характеристики поштової скриньки СП-01:

Модель: СП-01
Розміри: 360х370х95 (мм)
Покриття: -
Колір:Нержавіюча сталь
Захист: замок з двома ключами
вхідний отвір: спереду
Призначення: для приватних будинків

Опис поштової скриньки СП-01:

Скринька поштова індивідуальна для житлових будинків і котеджів. Для невеликих листів. Виготовлений з нержавіючої сталі. Містить отвори для надійного кріплення до стіни, дверей чи огорож.

Індивідуальна поштова скринька СП-01 виготовлена у формі вертикального будиночка з дашком. Вхідний отвір для кореспонденції розміщений спереду, і закритий висячим клапаном. Метод вилучення листів: спереду скриньки є замок після відкриття якого дверцята скриньки відхиляються що дає змогу вилучити матеріали.

За призначенням сучасні металеві поштові скриньки нічим  значно відрізняються від старих радянських, а саме – збір абонентської кореспонденції (листів, газет, журналів та ін.). Змінились лише вигляд і матеріали. Вигляд став більш сучасний. Виготовляються поштові скриньки із сертифікованої холоднокатаної сталі різної товщини і фарбуються декоративно-захисними високоякісними порошковими фарбами методом електростатичного напилення. Варто відзначити, що фарби, використовувані для металевих поштових скриньок, мають світлостійку, міцну і корозійностійку плівку. Наші індивідуальні поштові скриньки ні виглядом ні якістю не поступаються дорогим кованим поштовим скринькам і будуть невід'ємним елементом екстер'єру Вашої прибудинкової території!

 

Sp1_n_04

 

 

 

 

 

Колір поштової скриньки нержавіюча сталь
Розмір поштових скриньок 360х370х95
Вибачте, коментарів поки що немає

З цим товаром також купують